Aziz Yıldırım’dan Mourinho sözleri: ‘Ben kazanırsam….’

Fenerbahçe’de başkan adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

Aziz Yıldırım’ın açıklamaları şu şekilde: 

“Fenerbahçe’nin ‘bizim çocuğumuz’ denilen isimlerle devam etme lüksü yoktur.”

“3 TEMMUZ’DAKİ GİBİ CAMİAYI BİRLEŞTİRECEĞİZ”

“Aday olmamın nedeni, 6 yıldır dışarıda kalmamız. Bu süreçte olumlu veya olumsuz olayları görmek. Ondan önceki 4 yılda neleri yanlış yaptık, onları tahlil ederek. Bu süreci başlatıyoruz. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz. Fenerbahçe büyüktür, orada yapılan bazı yanlışları düzelterek, camiayı birleştirerek, 3 Temmuz sürecinde olduğu gibi güç birliği ile şampiyon olmasını istiyoruz”

“SEÇİLİRSEM MOURINHO’YU GETİRECEĞİM”

“Fenerbahçe artık büyük hocalarla, büyük takımlarla mücadele etmelidir. Bununla ilgili çalışmalar yaptık. Geçen hafta Mourinho ile yüz yüze görüştüm. Kendisine, ‘Fenerbahçe’nin sana ihtiyacı var, senin de Fenerbahçe’nin sana ihtiyacı var.’ dedim. Fenerbahçe’ye gel dedim. Benim arkadaşlarımla görüşmeler devam ediyor. Biz kazanırsak büyük ihtimal Fenerbahçe’nin başına getireceğim.”

“MOURINHO, KONYA MAÇINI İZLEDİ”

“Onun isteği doğrultusunda oyuncu da alacağız. Konyaspor maçını da izledi. Kendisi de izledi. Diğer arkadaşlar da kazanırsa Fenerbahçe’ye gelmesini arzu ederim. İnşallah biz kazanırız ve Fenerbahçe’ye getiririm.”

“ADAY OLACAĞIMI AÇIKLAYACAĞIM”

“Arkadaşlarla çarşamba veya perşembe toplantı yapacağız. Burada başkanlığa aday olacağımı açıklayacağım. Burada duyuyorum.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir